Wystawy XIX Jesienna Krajowa Wystawa Psów Rasowych


Informacje dla wystawców

MIEJSCE WYSTAWY :

Park Kultury i Wypoczynku
ul. Rybacka 8
76-200 Słupsk

PROGRAM WYSTAWY 02.09.2018
SHOW SCHEDULE 02.09.2018

7.30 – 9.30 przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę
admission of the dogs entered for the show
09.45 otwarcie wystawy
opening ceremony
10.00 – 14.30 ocena psów w ringach
judging in the rings
14.30 konkurencje finałowe
final competitions

 

 

 

 

 

Opłaty:

  • za pierwszego psa - 100 PLN
  • za drugiego i następnego - 90 PLN
  • za młodsze szczenię, szczenię, weterana, interchampiona - 40 PLN
  • za psa ras polskich -10 PLN (bez katalogu)
  • w konkursie para hodowlana - 40 PLN
  • w konkursie grupa hodowla - 40 PLN
  • młody prezenter - 40 PLN
  • członkowie Oddziału Słupsk za pierwszego psa -90 PLN

OPŁATY ZA WYSTAWĘ W TRAKCIE JEJ TRWANIA NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE

za psy zgłoszone na wystawę i nie wycofane w terminie a nie zapłacone własciciel zobowiązany jest wnieśc opłatę

Wycofać psa  już nie można

zgłoszenia do 22 sierpnia 2018 

Opłaty należy dokonywać na konto ZKwP Oddział Słupsk

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914 
z dopiskiem: Wystawa Słupsk 2018, Imię i nazwisko osoby zgłaszającej psa/psy

The payment should be sent to this bank account: 
Account owner: ZKwP Oddział Słupsk 
Account number: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914
BIC (SWIFT): BPKOPLPW 
Bank name: PKO BP I O/Słupsk 
Payment title: Wystawa Słupsk 2018, name and last name of the person submitting the dog 
THE PAYMENT FEE IS TO BE COVERED BY THE SENDER

ceny obowiązują na wszystkie wystawy organizowane przez oddział Słupsk w 2018 roku - zapraszamy

Katalog

Niezależnie od ilości zgłoszonych psów, wystawca otrzyma tylko jeden katalog - dla psa, który został zgłoszony jako pierwszy.

OBSADA SĘDZIOWSKA :

OBSADA SĘDZIOWSKA :

Gr.I

Joanna Adamowska 

-owczarki niemieckie

Owczarek australijski (typ amerykański) (Australian Shepherd)

Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)

Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)

Owczarek staroangielski (Bobtail)

Welsh Corgi Cardigan, Pembroke

Katarzyna Fiszdon

Australian Cattle Dog

Australian Kelpie

Bearded Collie

Border Collie

szwajcarski biały owczarek

Jerzy Olszewski

 pozostałe

Gr.II

Aleksander Skrzyński

-pinczery ,sznaucery,CTR

 

Maria Bruska

szwajcarskie psy pasterskie

 pozostałe

Katarzyna Fiszdon

-molosy tyu górskiego

- dogowate

-bokser

rottweiler

 

Gr.III

Magdalena Świętoń

Terriery Typu Bull

Andrzej Szutkiewicz

Yorkshire terrier

szkocki terrier

West Highland white terrier

Magdalena Kozłowska

pozostałe rasy z Grupy 3 FCI (the other breeds of 3 FCI group)

Gr.IV

Joanna Adamowska

 

Gr.V

Magdalena Kozłowska
-akity amerykańskie

Katarzyna Dziuba

 - pozostałe

Gr.VI

Andrzej Szutkiewicz

-Rhodesian Ridgeback

Posokowiec Bawarski,posokowiec hanowerski ,basset hound, Alpejski gończy krótkonożny ,dalmatyńczyk

Aleksander Skrzyński

 -pozostałe

Gr.VII

Aleksander Skrzyński

 

Gr.VIII

Krzysztof Czechowski

 - płochacze i psy dowodne

Jerzy Olszewski

- Retrievery

Gr.IX

Magdalena Świętoń

shih tzu i

 pozostałe rasy z grupy IX 

Krzysztof Czechowski  

Cavalier King Charles spaniel ,King Charles Spaniel, Chihuahua,Gryfonik belgijski,Gryfonik brukselski ,Brabantczyk, Papillon ,Phalene ,Toy Rosyjski ,

 Jerzy Olszewski

     ,Boston terrier ,

Lhasa Apso

Pekińczyk (Pekingese)

 

Gr.X

Andrzej Szutkiewicz

 

Rasy Nieuznane

Jerzy Olszewski

 

Młody Prezenter

Magdalena Kozłowska

 

KONKURENCJE FINAŁOWE

 Najpiękniejszy  Weteran - Krzysztof Czechowski

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię- Joanna Adamowska

Najpiękniejsze Szczenię- Magdalena Świętoń

Najpiękniejszy Junior - Jerzy Olszewski

Najlepsza Para Hodowlana- Magdalena Kozłowska

Najlepsza Grupa Hodowlana - Katarzyna Dziuba

Najlepszy Pies Rasy Polskiej - Andrzej Szutkiewicz

GRAND PRIX Oddziału Słupsk  - Jerzy Olszewski

Wybory w grupach FCI :

grupa I -  Joanna Adamowska

grupa II- katarzyna Fiszdon

grupa III - Krzysztof Czechowski

grupa IV - Maria Bruska

grupa V- Katarzyna Dziuba

grupa VI- Aleksander Skrzyński

grupa VII- Magdalena Swiętoń

grupa VIII- Krzysztof Czechowski

grupa IX- Magdalena Kozłowska

grupa X - Andrzej  Szutkiewicz

Best in Show - Andrzej Szutkiewicz



 

 Obsada sędziowska moze ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora
Obsada sędziowska

OBSADA SĘDZIOWSKA :

Gr.I

Maciej Kozber

Jerzy Olszewski

 

Gr.II

Aleksander Skrzyński

Maria Bruska

 

Gr.III

Magdalena Świętoń

Andrzej Szutkiewicz

 

Gr.IV

Aleksander Skrzyński

 

Gr.V

Katarzyna Dziuba

 

Gr.VI

Aleksander Skrzyński

 

Gr.VII

Aleksander Skrzyński

 

Gr.VIII

Krzysztof Czechowski

 

Gr.IX

Magdalena Świętoń

Krzysztof Czechowski

     

Gr.X

Andrzej Szutkiewicz

Galeria

Kontakt z nami


Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 33 Biuro czynne:
wtorek: 16:30 - 19:00
piątek: 16:30 - 19:00

tel. / fax: 59 841 47 84

tel. kom.: 602 797 353

e-mail: info@zkwp.eslupsk.pl

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914

Komunikaty ZKWP