Wystawy Wystawa Krajowa 1, 2, 3, 9 i 10 Grupy FCI


Informacje dla wystawców

MIEJSCE WYSTAWY:

Park Kultury i Wypoczynku
ul. Rybacka 8
76-200 Słupsk

 

 

PROGRAM WYSTAWY 01.09.2018
SHOW SCHEDULE 01.09.2018

7.30 – 9.30 przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę
admission of the dogs entered for the show
9.45 otwarcie wystawy
opening ceremony
10.00 – 14.30 ocena psów w ringach
judging in the rings
14.30 konkurencje finałowe
final competitions

 

 

 

uwaga -zmiana sędziego w sobotę- charty będzie oceniac Marta Kościańska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Opłaty:

  • za pierwszego psa - 100 PLN
  • za drugiego i następnego - 90 PLN
  • za młodsze szczenię, szczenię, weterana, interchampiona - 40 PLN
  • za psa ras polskich - 10 PLN (bez katalogu)
  • członkowie Oddziału Słupsk za pierwszego psa -90 PLN

OPŁATY ZA WYSTAWĘ W TRAKCIE JEJ TRWANIA NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE

Wycofać psa już nie można 
za psy zzgłoszone na wystawę i nie wycofane w terminie a nie zapłacone własciciel zobowiązany jest wnieśc opłatę

zgłoszenia do 22 sierpnia 2018 

Opłaty należy dokonywać na konto ZKwP Oddział Słupsk

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914 
z dopiskiem: Wystawa Słupsk 2018, Imię i nazwisko osoby zgłaszającej psa/psy

The payment should be sent to this bank account: 
Account owner: ZKwP Oddział Słupsk 
Account number: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914
BIC (SWIFT): BPKOPLPW 
Bank name: PKO BP I O/Słupsk 
Payment title: Wystawa Słupsk 2018, name and last name of the person submitting the dog 
THE PAYMENT FEE IS TO BE COVERED BY THE SENDER

ceny obowiązują na wszystkie wystawy organizowane przez oddział Słupsk w 2018 roku - zapraszamy

Katalog

Niezależnie od ilości zgłoszonych psów, wystawca otrzyma tylko jeden katalog - dla psa, który został zgłoszony jako pierwszy.

 

w dniu 01,09,2018 odbędą się Testy Psychiczne dla psów podczas Krajowej Wystawy Psów Rasowych gr I,II,III,IX,X oraz Klubowej Wystawy Briarda i Beaucerona

sędzia Aleksander Skrzyński (PL)
cena 100 zł za 1 psa

zapisy do 15 sierpnia 2018 r

OBSADA SĘDZIOWSKA :

OBSADA SĘDZIOWSKA

:

Gr. I 

Aleksander Skrzyński

-owczarek niemiecki

Andrzej Szutkiewicz

Australian Cattle Dog Owczarek australijski (typ amerykański) / Australian Shepherd Owczarek australijski – Kelpie Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough Owczarek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth Polski owczarek nizinny / Polish Lowland Sheepdog Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog  Bearded Collie Border Collie Owczarek staroangielski Owczarek francuski – Beauceron / Berger de Beauce Owczarek francuski – Briard

Joanna Adamowska

pozostałe

 

Gr. II

Magdalena Kozlowska

-szwajcarskie psy pasterskie

-pinczery ,sznaucery i CTR

Maria Bruska

-molosy typu górskiego

-dogowate

-cane corso

Andrzej Szutkiewicz

-entlebucher

 -pozostałe

Gr. III

Magdalena Świętoń

-pozostałe

Krzysztof Czechowski

 -Terriery Typu Bull 

Gr.IX

Magdalena Kozłowska

-pozostałe

 

Jerzy Olszewski

 

 Pudel duży / Standard Poodle Pudel miniaturowy / Miniature Poodle Pudel średni / Medium size Poodle Pudel toy / Toy Poodle Rosyjski toy długowłosy / Russian Toy Longhaired Rosyjski toy krótkowłosy / Russian Toy Smooth-haired Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon / Continental Toy Spaniel - Papillon Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene / Continental Toy Spaniel - Phalene 

Bichon Frise / Bichon a poil frisé Bolończyk / Bolognese Brabantczyk / Petit Brabançon Coton de Tuléar Gryfonik belgijski / Griffon Belge Gryfonik brukselski / Griffon Bruxellois Hawańczyk / Havanese Maltańczyk / Maltese Shih Tzu Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel Terier tybetański / Tibetan Terrier 

 

 

Gr.X

Marta Kościańska

 

 

KONKURENCJE FINAŁOWE

  • Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Maria Bruska
  • Najpiękniejsze Szczenię - Krzysztof  Czechowski
  • Najpiękniejszy Junior - Andrzej Szutkiewicz
  • Najpiękniejszy Weteran - Magdalena Kozłowska
  • Wybory w grupach FCI 
  • I- Andrzej Szutkiewicz
  • 2- Magdalena Kozłowska
  • 3 -Magdalena Świętoń
  • 9- Jerzy Olszewski
  • 10- Marta Kościańska
  • Best in Show - Aleksander Skrzyński

 

Uwaga: Obsada sędziowska może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizarora .

Obsada sędziowska

OBSADA SĘDZIOWSKA :

Gr. I 

Aleksander Skrzyński

Andrzej Szutkiewicz

 

Gr. II

Maria Bruska

Andrzej Szutkiewicz

 

Gr. III

Magdalena Świętoń

Krzysztof Czechowski

 

Gr.IX

Maciej Kozber

Jerzy Olszewski

 

Gr. X

Maciej Kozber

Galeria

Kontakt z nami


Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 33 Biuro czynne:
wtorek: 16:30 - 19:00
piątek: 16:30 - 19:00

tel. / fax: 59 841 47 84

tel. kom.: 602 797 353

e-mail: info@zkwp.eslupsk.pl

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914

Komunikaty ZKWP