Wystawy XXVI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH


Informacje dla wystawców

MIEJSCE WYSTAWY :

Park Kultury i Wypoczynku
ul. Rybacka 8
76-200 Słupsk

Opłaty:

  • za pierwszego psa - 120 PLN
  • za drugiego i następnego - 110 PLN
  • za młodsze szczenię, szczenię, weterana, interchampiona - 50 PLN
  • za psa ras polskich -50 PLN 

OPŁATY ZA WYSTAWĘ W TRAKCIE JEJ TRWANIA NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE

obowiązuje limit zgłoszeń 900 psów

Opłaty należy dokonywać na konto ZKwP Oddział Słupsk

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914 
z dopiskiem: Wystawa Słupsk 2020, Imię i nazwisko osoby zgłaszającej psa/psy

Psy nieopłacone do dnia 11.09.20 nie zostaną przyjęte

The payment should be sent to this bank account: 
Account owner: ZKwP Oddział Słupsk 
Account number: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914
BIC (SWIFT): BPKOPLPW 
Bank name: PKO BP I O/Słupsk 
Payment title: Wystawa Słupsk 2020, name and last name of the person submitting the dog 
THE PAYMENT FEE IS TO BE COVERED BY THE SENDER

OBSADA SĘDZIOWSKA :

 

 

 

 

GRUPA I

sędzia :Piotr Król

Owczarek Niemiecki Krótkowłosy , Owczarek Niemiecki Długowłosy

Polski Owczarek Nizinny ,

Border collie

Owczarek szkocki długowłosy i krótkowłosy

Owczarek szetlandzki

Polski owczarek podhalański

Owczarek Staroangielski Bobtail

Owczarek francuski BRIARD

Owczarek francuski Beauceron

Owczarek Belgijski (Malinois, Tervueren )

Owczarek australijski (typ amerykański)

Komondor

Biały Owczarek szwajcarski

 

sędzia:Małgorzata Supronowicz

Pozostałe rasy

 

 

GRUPA II

 

sędzia : Małgorzata Lorenc

Czarny Terrier Rosyjski

sędzia : Jan Herngren (Szwecja)

pinczery,

sznaucery

landseer

mastif tybetański

dog niemiecki (wszystkie odmiany)



sędzia : Maria Bruska

pozostałe rasy



GRUPA III

Teriery typu Bull -Małgorzta Zakrzewska

Krzysztof Czechowski pozostałe rasy

 

 

GRUPA IV

sędzia- Tomasz Borkowski wszystkie rasy

 

 

GRUPA V

sędzia Małgorzata Lorenc wszystkie rasy

 

GRUPA VI

sędzia : Ewa Szeliga-Szeremeta

Rhodesian Ridgeback

 

sędzia Maria Bruska

gończy serbski

gończy węgierski

 

sędzia Małgorzata Supronowicz -pozostałe rasy

 

GRUPA VII

sędzia Aleksandra Zukal wszystkie rasy

 

GRUPA VIII

sędzia: Jan Herngren (Szwecja)

 

Cocker Spaniel Amerykański

Cocker Spaniel Angielski

Springer Spaniel Angielski

Springer Spaniel Walijski

 

sędzia Renata Niklasiewicz

Barbet

Lagotto Romagnolo

Płochacz Niemiecki

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Flat Coated Retriever

Hiszpański pies dowodny

Field spaniel

sussex spaniel

 

sędzia :Ewa Szeliga-Szeremeta

Golden Retriever

 

sędzia Milena Seidel

pozostałe rasy

 

 

 

GRUPA IX

sędzia Piotr Król

Bolończyk

Boston terrier

Coton de Tuléar

 

sędzia Małgorzata Zakrzewska

Cavalier King Charles Spaniel

Chihuahua długowłosa i krótkowłosa

Spaniel kontynentalny Phalene i Papillon

 

sędzia Jarosław Grunt pozostałe rasy

 

 

GRUPA X

 

sędzia Bogusława Szydłowicz -Polańczyk

wszystkie rasy

 

sędzia Renata Niklasiewicz - rasy nieuznane 

 

20 września 2020 - 20 września 2020
Słupsk

Kontakt z nami


Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 33 Biuro czynne:
wtorek: 16:30 - 19:00
piątek: 16:30 - 19:00

tel. / fax: 59 841 47 84

tel. kom.: 602 797 353

e-mail: info@zkwp.eslupsk.pl

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914

Komunikaty ZKWP