Wystawy XXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych


Informacje dla wystawców

MIEJSCE WYSTAWY :

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce
ul.Grunwaldzaka 35
76-270 Ustka

       Sędziowanie w Ringach od godziny 10.00

        Briardy w ringu idą jako pierwsze

Opłaty:

  • za pierwszego psa - 100 PLN
  • za drugiego i następnego - 90 PLN
  • za młodsze szczenię, szczenię, weterana, interchampiona - 40 PLN/bez katalogu/
  • za psa ras polskich -bezpłatnie (bez katalogu)
  • w konkursie para hodowlana - 40 PLN
  • w konkursie grupa hodowla - 40 PLN
  • młody prezenter - 40 PLN
  • członkowie Oddziału Słupsk za pierwszego psa -90 PLN

OPŁATY ZA WYSTAWĘ W TRAKCIE JEJ TRWANIA NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE

za psy zgłoszone na wystawe i nie wycofane w terminie a nie zapłacone własciciel zobowiązany jest wnieśc opłatę.

 

Opłaty należy dokonywać na konto ZKwP Oddział Słupsk

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914 
z dopiskiem: Wystawa Ustka 2018, Imię i nazwisko osoby zgłaszającej psa/psy

The payment should be sent to this bank account: 
Account owner: ZKwP Oddział Słupsk 
Account number: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914
BIC (SWIFT): BPKOPLPW 
Bank name: PKO BP I O/Słupsk 
Payment title: Wystawa Ustka 2018, name and last name of the person submitting the dog 
THE PAYMENT FEE IS TO BE COVERED BY THE SENDER

ceny obowiązują na wszystkie wystawy organizowane przez oddział Słupsk w 2018 roku - zapraszamy

Katalog

Niezależnie od ilości zgłoszonych psów, wystawca otrzyma tylko jeden katalog - dla psa, który został zgłoszony jako pierwszy.

OBSADA SĘDZIOWSKA :

Gr.I

Barbara Larska

Australian Cattle Dog

Australian Kelpie

Bearded Collie

Border Collie

Owczarek australijski (typ amerykański) (Australian Shepherd)

Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)

Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)

Owczarek staroangielski (Bobtail)

Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)

Polski owczarek nizinny (Polish Lowland Sheepdog)

Welsh Corgi Cardigan, Pembroke

 

Piotr Król

Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)

pozostałe rasy z Grupy 1 FCI (the other breeds of 1 FCI group)

 

Gr.II

Andrzej Kot -

szwajcarskie psy pasterskie

Andrzej Kaźmierski- 

Czarny terier rosyjski (Russian Black Terrier)

Doberman (Dobermann)

Pinczer małpi (Affenpinscher)

Pinczer miniaturowy (Miniature Pinscher)

Pinczer średni (Pinscher)

Sznaucer olbrzym (Giant Schnauzers)

Sznaucer średni (Schnauzers)

Sznaucery miniaturowe (Miniature Schnauzers)

Molosy-bez bokserów

Piotr Król- 

Dog z Majorki

pozostałe rasy z Grupy 2 FCI (the other breeds of 2 FCI group)

 

 

Gr.III

Mariusz Pawlicki

Terriery Typu Bull

Anna Winiarska

pozostałe rasy z Grupy 3 FCI (the other breeds of 3 FCI group)

 

 

 

Gr.IV

Barbara Larska

 wszystkie rasy (all breeds)

Gr.V

Piotr Król

 wszystkie rasy (all breeds)

Gr.VI

Barbara Larska

 wszystkie rasy (all breeds)

Andrzej KOT

ogar polski

gończy polski

Gr.VII

Elżbieta Sobieszczańska

 wszystkie rasy (all breeds)

Gr.VIII

Elżbieta Sobieszczańska

 wszystkie rasy (all breeds)

Gr.IX

Andrzej Kaźmierski

Bichon Frise

Bolończyk (Bolognese)

Coton de Tulear

Hawańczyk (Havanese)

Maltańczyk (Maltese)

Brabantczyk (Small Brabant Griffon)

Cavalier King Charles Spaniel

Gryfonik belgijski (Belgian Griffon)

Gryfonik brukselski (Brussels Griffon)

King Charles Spaniel

Lwi piesek (Little Lion Dog)

Rosyjski toy (Russian Toy)

Pudle

Zofia Konderla

Boston Terrier

Chihuahua

Chin japoński (Japanese Chin)

Lhasa Apso

Pekińczyk (Pekingese)

Shih Tzu

pozostałe rasy z grupy 9 FCI (the other breeds of 9 FCI group)

Bartłomiej Lembas

Buldog francuski (French Bulldog)

Chiński grzywacz (Chinese Crested Dog)

Terier tybetański (Tibetan Terrier)

Spaniel tybetański (Tibetan Spaniel)

Mops (Pug)

   

Gr.X

Barbara Larska

 wszystkie rasy / all breeds

Rasy nieuznane /Breeds not recognized by FCI

Andrzej Kaźmierski

 

 Młody Prezenter

Bartłomiej Lembas

Obsada sędziowska może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora. Jeżeli na ringu u danego sędziego będzie ponad 100 psów ,ocena będzie bez opisów .

KONKURENCJE FINAŁOWE

  • Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Anna Winiarska
  • Najpiękniejsze Szczenię - Piotr Król
  • Najpiękniejszy Junior - Elżbieta Sobieszczańska
  • Najpiękniejszy Weteran - Zofia Konderla
  • Najlepsza Para Hodowlana - Anna Winiarska
  • Najlepsza Grupa Hodowlana -Elżbieta Sobieszczańska
  • Najlepszy Pies Rasy Polskiej - Piotr Król
  • Najlepszy Pies Rasy Nieuznanej - Andrzej Kaźmierski
  • Wybory w grupach FCI :
  • grupa I - Andrzej Kaźmierski
  • grupa II- Piotr Król
  • grupa III -Anna Winiarska
  • grupa IV -Barbara Larska
  • grupa V- Andrzej Kaźmierski
  • grupa VI-Barbara Larska
  • grupa VIII-Zofia Konderla
  • grupa IX- Andrzej Kaźmierski
  • grupa X - Barbara Larska
  • GRAND PRIX Oddziału Słupsk -Andrzej Kaźmierski
  • Best in Show - Andrzej Kaźmierski

 

Obsada sędziowska

OBSADA SĘDZIOWSKA :

Gr.I

Barbara Larska

Piotr Król

 

Gr.II

Andrzej Kot

Andrzej Kaźmierski

 

Gr.III

Anna Winiarska

Mariusz Pawlicki

 

Gr.IV

Barbara Larska

 

Gr.V

Barbara Larska

 

Gr.VI

Barbara Larska

 

Gr.VII

Elżbieta Sobieszczańska

 

Gr.VIII

Elżbieta Sobieszczańska

 

Gr.IX

Andrzej Kaźmierski

Zofia Konderla

     

Gr.X

Barbara Larska

Galeria

Kontakt z nami


Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 33 Biuro czynne:
wtorek: 16:30 - 19:00
piątek: 16:30 - 19:00

tel. / fax: 59 841 47 84

tel. kom.: 602 797 353

e-mail: info@zkwp.eslupsk.pl

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914

Komunikaty ZKWP