Wystawy Krajowa Wystawa Psów Rasowych


Informacje dla wystawców

MIEJSCE WYSTAWY :

Ośrodek Sportu i Rekreacji w SŁUPSKU
ul.Rybacka 8
76-200 Słupsk

 

Zmiany w sędziowaniu :
Z przyczyn obiektywnych nastąpiła zmiana i YORKSHIRE TERRIERY będzie sędziowała Pani Viva Maria Soleckyj -Szpunar a nie sędzia Leszek Siejkowski.za zmianę przepraszamy.

 

 

 

 

Opłaty:

  • za pierwszego psa - 100 PLN
  • za drugiego i następnego - 90 PLN
  • za młodsze szczenię, szczenię, weterana, interchampiona - 40 PLN
  • za psa ras polskich -10 PLN (bez katalogu)
  • w konkursie para hodowlana - 40 PLN
  • w konkursie grupa hodowla - 40 PLN
  • młody prezenter - 40 PLN
  • członkowie Oddziału Słupsk za pierwszego psa -90 PLN

 

 

 

 

Opłaty należy dokonywać na konto ZKwP Oddział Słupsk

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914 
z dopiskiem: Wystawa Słupsk 2019, Imię i nazwisko osoby zgłaszającej psa/psy

The payment should be sent to this bank account: 
Account owner: ZKwP Oddział Słupsk 
Account number: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914
BIC (SWIFT): BPKOPLPW 
Bank name: PKO BP I O/Słupsk 
Payment title: Wystawa Słupsk 2019, name and last name of the person submitting the dog 
THE PAYMENT FEE IS TO BE COVERED BY THE SENDER

ceny obowiązują na wszystkie wystawy organizowane przez oddział Słupsk w 2019 roku - zapraszamy

KATALOG 

Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.

 

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 3 EUR.

 OBSADA SĘDZIOWSKA


1 Grupa
- Zbigniew Szcześniak - Owczarki Niemieckie
-Magdalena Kozłowska- pozostałe rasy
2 Grupa
- Piotr Mikuć -

Aidi ,Appenzeller ,Bernardyn,Berneński pies pasterski,
Buldog angielski,Bullmastiff,Cane Corso Italiano,Dog
argentyński, Dog niemiecki , Dog z Majorki, Dogue de
Bordeaux ,Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher,
Fila Brasileiro,Hovawart, Kangal, Kraski Ovcar ,
Sarplaninac,Landseer,Leonberger,Mastif angielski, Mastif
hiszpański,Mastif neapolitański ,Mastif pirenejski, Mastif
tybetański,Nowofundland ,Owczarek kaukaski ,Owczarek
środkowoazjatycki,Pirenejski pies górski,Shar Pei ,Tornjak,
Broholmer ,Tosa,Ciobaescu Romanescu
- Małgorzata Lorenc - sznaucery ,pinczery,czarny terier rosyjski
-Viva Maria Soleckyj Szpunar- pozostałe rasy


3 Grupa
- Małgorzata Lorenc- teriery typu bull
-Leszek Siejkowski - pozostałe rasy


4Grupa
--Leszek Siejkowski


5 Grupa
-Elżbieta Augustyniak


6 Grupa
Marta Ciborowska -Kubiak


7 Grupa
-Andrzej Stępiński


8 Grupa
-Viva Maria Soleckyj Szpunar- Retrievery
-Andrzej Stępiński - pozostałe


9 Grupa
-Elżbieta Augustyniak -Chihuahua ,Pudel,
Rosyjski toy,Spaniel kontynentalny miniaturowy
- Papillon, Phalene
- Bartłomiej Lembas -Boston Terrier,Buldog francuski,Chiński grzywacz ,
Lhasa Apso,Mops,Pekińczyk,Sih Tzu, Spaniel
tybetański , Terier Tybetański
-Andrzej Stępiński - pozostałe


10 Grupa
-Elżbieta Augustyniak

 

Młody Prezenter- Bartłomiej Lembas

 

PROGRAM WYSTAWY 25.08.2019
SHOW SCHEDULE 25.08.2019

8.00 – 9.30 przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę
admission of the dogs entered for the show
9.45 otwarcie wystawy
opening ceremony
10.00 – 14.30 ocena psów w ringach
judging in the rings
14.30 konkurencje finałowe
final competitions
Młody Prezenter-
sędzia:Bartłomiej Lembas

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Best Minor Puppy
sędzia/judge: Leszek Siejkowski
Najpiękniejsze Szczenię – Best Puppy
sędzia/judge: Małgorzata Lorenc
Najpiękniejszy Junior – Best Junior
sędzia/judge: Małgorzata Kozłowska
Najpiękniejszy Weteran – Best Veteran
sędzia/judge: Leszek Siejkowski
Najlepsza Para – Best Couple
sędzia/judge: Małgorzata Kozłowska
Najlepsza Grupa Hodowlana – Best Breeding Group
sędzia/judge: Małgorzata Lorenc
Najpiękiejszy Pies Oddziału Słupskiego - GRAND PRIX Słupsk 2019
sędzia/judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
Pożeganie z ringiem :
1.Mł.Ch.Ch.Pl,,Ch.VDH,Ch.Ro,Ch.Lt,Grd.Ch.Ro,Ch.Veteranów
TANGO z Nadmorskiej Stanicy,angielski cocker-spaniel ,wł.Anna
Parzyńska
2.Mł.Ch.Pl,Ch.Pl VIOLETT z Krainy Mgieł- owczarek fracuski Briard ,wł
Joanna Targowska
3.Mł.Ch.Pl,Ch.Pl,Mł.Zw.Pl BLACK BACCARA TARAKIM ,wł.Bartosz
Oniszczuk
Wybory w grupach FCI – Best of Group
Gr. I– sędzia/judge:Andrzej Stępiński
Gr. II– sędzia/judge:V.M.Soleckyj-Szpunar
Gr. III– sędzia/judge: Magdalena Kozłowska
Gr. IV – sędzia/judge: Małgorzata Lorenc
Gr. V – sędzia/judge: Elżbieta Augustyniak
Gr.VI – sędzia/judge: Marta Ciborowska-Kubiak
Gr. VII – sędzia/judge: Małgorzata Lorenc
Gr. VIII – sędzia/judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
Gr. IX– sędzia/judge:Magdalena Kozłowska
Gr. X – sędzia/judge: Elżbieta Augustyniak
NAJPIĘKNIEJSZY PIES WYSTAWY – BEST IN SHOW
sędzia/judge: Elżbieta Augustyniak

Kontakt z nami


Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 33 Biuro czynne:
wtorek: 16:30 - 19:00
piątek: 16:30 - 19:00

tel. / fax: 59 841 47 84

tel. kom.: 602 797 353

e-mail: info@zkwp.eslupsk.pl

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914

Komunikaty ZKWP