Regulamin Rankingu Wystawowego Psów Oddziału w Słupsku Związku Kynologicznego w Polsce za 2017 rok


RANKING WYSTAWOWY ZA ROK 2017

  1. Craft’s Master Paulo (WHWT) 805 pkt wł. Justyna i Paulina Skrobiszewskie
  2. YOU LOOK AT ME Vertragus (Norfolk Terrier) 635 pkt. wł. Justyna i Paulina Skrobiszewskie, Jakub Sumowski
  3. JAMARY Długie Cudo (jamnik długowłosy miniaturowy) 541 pkt. wł. Grażyna Zapletal
  4. Dyzma z Brzozolandu (sznaucer miniaturowy czarny) 520 pkt. wł. Renata Brzóska
  5. NOMEN OMEN FAMILY Buldożer (Stafordshire Bull Terrier) 510 pkt. wł. Ewa Tokoń
  6. HRABINA LOONA Amahoro FCI (Chart afgański) 490 pkt. wł. Robert Sieńko
  7. LITTLE PRINCE Długie Cudo (jamnik długowłosy króliczy) 475 pkt. wł. Grażyna Zapletal
  8. VISION OF Vertragus (WHWT) 465 pkt. wł. Justyna i Paulina Skrobiszewskie
  9. STAR IS COMING z Deikowej Doliny (Berneński Pies Pasterski) 450 pkt. wł. Teresa Deik
  10. ZANY ZEPHYR (Mastif Tybetański) 435 pkt. wł. Anna Czeleń
  11. NEVER SAY NEVER Złota Grota FCI (Cocker Spaniel Angielski) 380 pkt. wł. Bartosz Oniszczuk
  12. ANTONIO „Autumn” Arkoldor (Dandie Dinmont Terrier) 325 pkt. wł. Dorota i Artur Kolos
  13. ALFRED „Summer” Arkoldor (Dandie Dinmont Terrier) 319 pkt. wł. Dorota i Artur Kolos
  14. LADY LUCA Długie Cudo (Jamnik długowłosy miniaturowy) 300 pkt. wł. Grażyna Zapletal
  15. LADY LOLA Długie Cudo (Jamnik długowłosy miniaturowy) 277 pkt. wł. Grażyna Zapletal
  16. Elenberner EMINGWAY (Berneński Pies Pasterski) 271 pkt. wł. Teresa Deik
  17. PERFECT SWEET DREAM RONDNOIR (Chihuahua długowłosy) 249 pkt. wł. Ilona Windak
  18. PERFECT SWEET DREAM ESTET QUEEN (Chihuahua krótkowłosy) 235 pkt. wł. Ilona Windak
  19. ARIADNA PREVIA z Chybowego Gniazda (Petit Basset Griffon Vendeen) 220 pkt. wł. Mariola Spierewska – Spica
  20. Tete-A-Tete Herbu Zadora (Labrador Retriver) 217 pkt. wł. Beata Husar
  21. Diego Saneli – Chodzące Sczęście (Coton De Tulear) 216 pkt. wł. Andrzej Centkowski
  22. FEDERICA Baltic Sand (Chin japoński) 201 pkt. wł. Małgorzata Wilczewska
  23. BOTOX KMK ERA TERIERA (Bull Terrier) 160 pkt. wł. Magdalena Drewniak
  24. Torilla Armawir (Maltańczyk) 158 pkt. wł. Wioletta Grygiel
  25. ELVIDO Długie Cudo (Jamnik długowłosy miniaturowy) 150 pkt. wł. Grażyna Zapletal
  26. JASMINE z Deikowej Doliny (Berneński Pies Pasterski) 128 pkt. wł. Teresa Deik
  27. QUEEN HUSARSKA SFORA Herbu Zadora (Labrador Retriver) 113 pkt. wł. Beata Husar
  28. SANDRA BULLOCK Grasant (sznaucer miniaturowy czarny) 110 pkt wł. Renata Brzóska
  29. HRABIA RON Amahoro (Chart afgański) 107 pkt. wł. Elżbieta Fiałkowska-Wenta
  30. FALVARA SISI Milfra-Moravia (Chiński grzywacz) 80 pkt. wł. Elżbieta Fiałkowska-Wenta

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

 

Regulamin Rankingu Wystawowego Psów Oddziału w Słupsku Związku Kynologicznego w Polsce za 2017 rok
prowadzony przez Oddziałową Komisję Hodowlaną

Zwycięzcom Rankingu Wystawowego Oddziału w Słupsku Związku Kynologicznego w Polsce na KRAJOWEJ WYSTAWIE PSÓW RASOWYCH w maju roku następnego zostaną wręczone puchary.

Lokaty i tytuły Ranga wystawy
wystawa krajowa CWC wystawa międzynarodowa wystawa championów Cruft nom./ Zwycięzca Polski wystawa klubowa
bez lokaty 2 4 - 5
Lokata 4 4 8 - 10
Lokata 3 6 12 - 15
Lokata 2 8 16 - 20
Lokata1 10 20 - 25

Zwycięzca Młodzieży/

Zwycięzca Weteranów

10 20* - 25

Najlepszy Junior w Rasie/

Najlepszy Weteran w Rasie

15 30* 40 40
CWC 10 20 - 25
CACIB - 40* - -
Res.CACIB - 25* - -
NDP/S 10 20 80 25
BOB/BOS 20 40 - 50
I BIS Junior 50 100* - 125
II BIS Junior 40 80* - 100
III BIS Junior 30 60* - 75
IV BIS Junior 20 40* - 50
I BIS Użytkowy 30 60* - 75
II BIS Użytkowy 20 40* - 50
III BIS Użytkowy 10 20* - 25
IV BIS Użytkowy 5 10* - 15
I BIS Weteranów 30 60* - 75
II BIS Weteranów 20 40* - 50
III BIS Weteranów 10 20* - 25
IV BIS Weteranów 5 10* - 15
I BOG 50 100* - -
II BOG 40 80* - -
III BOG 30 60* - -
IV BOG 20 40* - -
I BIS 80 160 - 200
II BIS 70 140 - 175
III BIS 60 120 - 150
IV BIS 50 100 - 125

* nie dotyczy wystawy championów

Kopie kart ocen (nie będą przyjmowane oceny przesłane pocztą e-mailową) należy przesyłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Oddziału:

Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział Słupsk
ul. Lutosławskiego 33
76-200 Słupsk
koniecznie z dopiskiem RANKING WYSTAWOWY

 

WYNIKI RANKINGU WYSTAOWEGO ZA ROK 2016

  1. ASTON Baltic Residence (Doberman) – wł. Izabela Dziubałtowska – 655 pkt.
  2. NOMEN OMEN Family Buldożer (Stafforsdshire Bull Terrier) – wł. Ewa Tokoń – 550 pkt.
  3. ATHENA Baltic Residence (Doberman) – wł. Izabela Dziubałtowska – 485 pkt.
  4. TETE-A-TETE Herbu Zadora FCI (Labrador Retriver) – wł. Beata Husar – 447 pkt.
  5. LIMITED EDITION Herbu Zadora FCI (Labrador Retriver) – wł. Beata Husar – 418 pkt.
  6. DIEGO Saneli (Coton de Tulear) – wł. Andrzej Centkowski – 417 pkt.
  7. BELLA z Nadnidziańskich Wzgórz (Mastif Pirenejski) – wł. Leszek Stenka - 300 pkt.
  8. FALVARA SISI Milfra-Moravia (Chiński Grzywacz) – wł. Elżbieta Fiałkowska – Wenta – 260 pkt.
  9. Werlwind’s POLAR EXPRESS TO DEIKOWA DOLINA (Berneński Pies Pasterski) – wł. Teresa Deik – 248 pkt.
  10. DIABOLIQUE Amahoro FCI (Chart Afgański) – wł. Bożena Więckowska – Sieńko, Robert Sieńko – 200 pkt.
  11. FALL IN LOVE Dream Passion (Springer Spaniel Angielski) – wł. Agnieszka Kępista – 198 pkt.
  12. TANGO z Nadmorskiej Stanicy (Cocker Spaniel Angielski) – wł. Anna Parzyńska – 105 pkt.
  13. BEAUTIFUL AMBER Amahoro FCI (Chart Afgański) – wł. Bożena Więckowska – Sieńko, Robert Sieńko – 70 pkt.
  14. ATLANTA Mastiff Belhado (Mastif Pirenejski) – wł. Leszek Stenka - 55 pkt.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW WYSTAWOWYCH!

Ostatnie informacje oddziałowe


Kontakt z nami


Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 33 Biuro czynne:
wtorek: 16:30 - 19:00
piątek: 16:30 - 19:00

tel. / fax: 59 841 47 84

tel. kom.: 602 797 353

e-mail: info@zkwp.eslupsk.pl

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914

Komunikaty ZKWP