Regulamin Rankingu Wystawowego Psów Oddziału w Słupsku Związku Kynologicznego w Polsce za 2017 rok


Regulamin Rankingu Wystawowego Psów Oddziału w Słupsku Związku Kynologicznego w Polsce za 2017 rok
prowadzony przez Oddziałową Komisję Hodowlaną

Zwycięzcom Rankingu Wystawowego Oddziału w Słupsku Związku Kynologicznego w Polsce na KRAJOWEJ WYSTAWIE PSÓW RASOWYCH w maju roku następnego zostaną wręczone puchary.

Lokaty i tytuły Ranga wystawy
wystawa krajowa CWC wystawa międzynarodowa wystawa championów Cruft nom./ Zwycięzca Polski wystawa klubowa
bez lokaty 2 4 - 5
Lokata 4 4 8 - 10
Lokata 3 6 12 - 15
Lokata 2 8 16 - 20
Lokata1 10 20 - 25

Zwycięzca Młodzieży/

Zwycięzca Weteranów

10 20* - 25

Najlepszy Junior w Rasie/

Najlepszy Weteran w Rasie

15 30* 40 40
CWC 10 20 - 25
CACIB - 40* - -
Res.CACIB - 25* - -
NDP/S 10 20 80 25
BOB/BOS 20 40 - 50
I BIS Junior 50 100* - 125
II BIS Junior 40 80* - 100
III BIS Junior 30 60* - 75
IV BIS Junior 20 40* - 50
I BIS Użytkowy 30 60* - 75
II BIS Użytkowy 20 40* - 50
III BIS Użytkowy 10 20* - 25
IV BIS Użytkowy 5 10* - 15
I BIS Weteranów 30 60* - 75
II BIS Weteranów 20 40* - 50
III BIS Weteranów 10 20* - 25
IV BIS Weteranów 5 10* - 15
I BOG 50 100* - -
II BOG 40 80* - -
III BOG 30 60* - -
IV BOG 20 40* - -
I BIS 80 160 - 200
II BIS 70 140 - 175
III BIS 60 120 - 150
IV BIS 50 100 - 125

* nie dotyczy wystawy championów

Kopie kart ocen (nie będą przyjmowane oceny przesłane pocztą e-mailową) należy przesyłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Oddziału:

Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział Słupsk
ul. Lutosławskiego 33
76-200 Słupsk
koniecznie z dopiskiem RANKING WYSTAWOWY

 

WYNIKI RANKINGU WYSTAOWEGO ZA ROK 2016

  1. ASTON Baltic Residence (Doberman) – wł. Izabela Dziubałtowska – 655 pkt.
  2. NOMEN OMEN Family Buldożer (Stafforsdshire Bull Terrier) – wł. Ewa Tokoń – 550 pkt.
  3. ATHENA Baltic Residence (Doberman) – wł. Izabela Dziubałtowska – 485 pkt.
  4. TETE-A-TETE Herbu Zadora FCI (Labrador Retriver) – wł. Beata Husar – 447 pkt.
  5. LIMITED EDITION Herbu Zadora FCI (Labrador Retriver) – wł. Beata Husar – 418 pkt.
  6. DIEGO Saneli (Coton de Tulear) – wł. Andrzej Centkowski – 417 pkt.
  7. BELLA z Nadnidziańskich Wzgórz (Mastif Pirenejski) – wł. Leszek Stenka - 300 pkt.
  8. FALVARA SISI Milfra-Moravia (Chiński Grzywacz) – wł. Elżbieta Fiałkowska – Wenta – 260 pkt.
  9. Werlwind’s POLAR EXPRESS TO DEIKOWA DOLINA (Berneński Pies Pasterski) – wł. Teresa Deik – 248 pkt.
  10. DIABOLIQUE Amahoro FCI (Chart Afgański) – wł. Bożena Więckowska – Sieńko, Robert Sieńko – 200 pkt.
  11. FALL IN LOVE Dream Passion (Springer Spaniel Angielski) – wł. Agnieszka Kępista – 198 pkt.
  12. TANGO z Nadmorskiej Stanicy (Cocker Spaniel Angielski) – wł. Anna Parzyńska – 105 pkt.
  13. BEAUTIFUL AMBER Amahoro FCI (Chart Afgański) – wł. Bożena Więckowska – Sieńko, Robert Sieńko – 70 pkt.
  14. ATLANTA Mastiff Belhado (Mastif Pirenejski) – wł. Leszek Stenka - 55 pkt.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW WYSTAWOWYCH!

Ostatnie informacje oddziałowe


Kontakt z nami


Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 33 Biuro czynne:
wtorek: 16:30 - 19:00
piątek: 16:30 - 19:00

tel. / fax: 59 841 47 84

tel. kom.: 602 797 353

e-mail: info@zkwp.eslupsk.pl

PKO BP I O/Słupsk: 49 1020 4649 0000 7702 0065 8914

Komunikaty ZKWP